13.07.2024 - Turizmde Güncel Gelişmeler
REKLAM ALANI

Martı Marina & Yacht Club, Bosphorus Boat Show’a katıldı

  • Sektörel
  • 23 Şubat 2024
  • Martı Marina & Yacht Club, Bosphorus Boat Show’a katıldı için yorumlar kapalı
  • 82 KEZ OKUNDU
Martı Marina & Yacht Club, Bosphorus Boat Show’a katıldı

Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği (YATED) tarafından organize edilen Bosphorus Boat Show Kara Fuarı, bu yıl 17-24 Şubat 2024 tarihleri arasında Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. Fuarda, marinalar ve diğer sektör paydaşları da yerlerini aldı.

Martı Hotels & Marinas, bünyesindeki Martı Marina & Yacht Club ile fuarda stant açtı.

 “Denizi kara ile bütünleştiren ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz”

Martı Hotels & Marinas Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Martı Marina & Yacht Club olarak, deniz tutkunlarını ve sektörün tüm unsurlarını buluşturan bu önemli organizasyonda yer almaktan mutluyuz. Bu organizasyonları, Martı Marina & Yacht Club olarak, daha fazla denizsevere ulaşmak ve markamızı, hizmetlerimizi tanıtmak için önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Şu ana kadar ziyaretçilerimizin gösterdiği yoğun ilgi mutluluk verici.

Martı Marina & Yacht Club, gerek lokasyonu ve içinde yer aldığı doğal güzellikler, gerekse ayrıcalıklı hizmetleri ile bir marinadan çok daha ötesini sunuyor. Her boyutta denizde 380 tekne bağlama, karada da 100 tekne kapasiteye sahip tesisimizde, deneyimli kadromuzla, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. Marinamızda denizde bağlama hizmetinin yanında, 6 metre genişlik ve 50 tona kadar teknelere bakım-onarım hizmeti de veriyoruz. Mavi bayraklı plajımız ise misafirlerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan sadece bir tanesi.

Ayrıca Martı Hotels & Marinas’ın turizm sektöründe yarım asrı aşan tecrübesi ile misafirlerine farklı ve çok özel bir tatil deneyimi yaşatan Martı Hemithea Hotel de, marinamızla bütünleşmiş konumda. Adını Antik Yunan Mitolojisindeki sağlık ve güzellik tanrıçasından alan Martı Hemithea, ayrıcalıklı butik hizmet anlayışı, doğayı lüks ile buluşturan konforu, Ege ve Akdeniz rüzgarlarının estiği balkon ve teraslara sahip 30 oda ve süiti ile misafirlerimize çok özel bir konaklama hizmeti veriyor. Butik otelimiz ile birlikte misafirlerimize, deniz ve karayı birleştiren unutulmaz bir tatil ve konaklama deneyimi sunuyoruz”

“Doğal, kültürel, sosyal doku ile uyumlu, yöre halkı ile iç içeyiz”

Tüm otellerinde olduğu gibi marinalarıyla da bölgedeki doğal, kültürel ve sosyal doku ile uyuma büyük özen gösterdiklerini belirten Oya Narin, “Marinamızla bütünleşen butik otelimizin adını aldığı Hemithea kazılarına sponsorluğumuzu sürdürüyoruz. Yöre halkı ile de her daim iç içeyiz, çeşitli etkinlikler, yelken yarışları düzenliyoruz. Yat kulübümüzde, bölge çocuklarına burslu yelken eğitimleri veriyoruz, çeşitli su sporları öğretiyoruz. Yine diğer tesislerimizde olduğu gibi burada da bir okulumuz var. Marinamızın bulunduğu köy olan Orhaniye’de İnci Narin Ortaokulu, öğretmen ve öğrencileriyle de, yaptığımız etkinliklerle bir araya geliyoruz” açıklamasında bulundu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ